Skip to content Skip to footer

Kariyer

Yılnak, İnsan kaynakları vizyonunu, misyonunu, stratejilerini, politikalarını ve prosedürlerini belirlerken “Doğru iş, nitelikli insan” ilkesiyle ; doğru iş analizleri, nitelikli insan yönetimleriyle hizmet vermekte, işi ehline vererek üst düzey çözümlemeler üretmektedir.
Dinamik bir sektörde faaliyet gösteren firmamız, rekabette başarılı olabilmek için; uzun dönem sürecek ve rakipler tarafından kolaylıkla taklit edilemeyecek yollar belirlemiştir. 

Çalışanların nasıl yönetilecekleri ile ilgili firma yapısını dikkate alarak; planlama, ücretlendirme ve ödüllendirme, eğitim ve geliştirme, performans yönetimi, işyeri güvenliği ve risk yönetimi, çalışan ilişkileri fonksiyonlarına ilişkin stratejik çalışmalar yürütmektedir.

Yılnak olarak işe alım sürecinde hedefimiz, şirketimizin vizyonuna, misyonuna, hedeflerine, kurum kültürüne ve işin gerektirdiği yetkinliklere en uygun adayları firmamıza kazandırmaktır. Kapasitelerini kullanabilecekleri görevler, zorlayıcı ve kendilerini geliştirici sorumluluklar üstlenmeye, kariyerlerini geliştirme fırsatlarına, esnek ve yaratıcılığı teşvik eden çalışma ortamlarının sağlanmasına önem vererek etkin çalışmalar yürütmektedir.

Firmamızda; Çalışan-iş uyumunun sağlanması ve artırılması, nitelikli ve yetenekli adayların cezbedilmesi, personelin bağlılığının artırılması ve nitelikli çalışanların elde tutulması, işe ve firmaya katılan bireysel farklılıkların değerinin bilinmesi, mevcut insan kaynaklarından en etkili biçimde yararlanılmasını ve iş-yaşam dengesini sağlayacak çalışmalar özenle sürdürülmektedir.

Çalışan tüm personelin görevlerini üstün performansla yerine getirebilmeleri için gerekli, teknik ve ince becerileri, mesleki yetkinliklerini geliştirmelerine yönelik eğitim ihtiyaçları analiz edilerek, şirket içi ve şirket dışı kaynaklardan alınması gereken eğitim etkinliklerinin organize edilmesi, sonuçların ölçülmesi ve değerlendirilmesi sağlanmaktadır.

Bu amaçla firmamızda. örgütsel performansın gelişmesini ve stratejik yöndeki önemli değişimleri mümkün kılacak bilgi, beceri ve yetkinlikleri geliştirmeyi mümkün kılarak; çalışanları öğrenmeye ve kendilerini geliştirmeye teşvik ederek; öğrenmeyi ve performansı artırmak için bilgi oluşturmayı, paylaşmayı ve kullanmayı sağlayacak bir ortam yaratan stratejiler oluşturulmaktadır.

Başvuru

Birlikte Çalışmaya
Hazır mısınız?

Siz de yaratıcı bir ekip ile çalışmak ve birçok fırsat elde etmek istemez misiniz? Şirketimiz size sadece bu fırsatları sunmuyor, aynı zamanda profesyonel yeteneklerinizi geliştirmeniz için de bir ortam sağlıyor. Başarılı bir kariyer yapmak ve bireysel becerilerinizi arttırmak için doğru yerdesiniz.