Skip to content Skip to footer

İş Sağlığı ve Güvenliği

Yarım asırı aşkın tecrübesi ile iş sağlığı ve güvenliğini; amacına ve kalite yönetimine uygun olarak, bir yaşam tarzı vizyonu haline getirmiştir.

Yılnak olarak yüklerin modüler dingil sistemiyle taşınması veya montaj sahasına götürülmesi sırasında kullandığımız ağır nakliye araçlarımızda yapılan rutin kontrol bakım ve onarım hizmetleri, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliğinin korunması açısından önemlidir.

Proje taşımalarına başlamadan önce mühendis ekiplerimiz tarafından yapılan yol etüt çalışmaları ile güzergâh güvenliğinin sağlandığından emin olunur. Yüklerin sevkiyatı sırasında kaza riskini ortadan kaldırmak için aldığımız önlemlerle; teknik kapasiteye uygun yükleme yaparak, yükün araç üzerinde doğru ve korunaklı yerleştirilmesi yük güvenliğine verdiğimiz önem ile araca, çevreye ve en önemlisi insan sağlığına karşı oluşabilecek tehditlerin en aza indirgenmesi hedeflenmektedir.

Dolayısıyla firmamız iş sağlığı ve güvenliği açışından yeni teknolojilere bağlı olarak kalite standartlarımızı sürekli geliştirmektedir. Her geçen gün artan yükleme kapasitemiz, deneyimli kadromuz nakliyenin çevre dostu olması ve dünya standartlarına uygun taşınmasına katkıda bulunmaktadır.