Skip to content Skip to footer

KURUMSAL

Hakkımızda

1973 yılında kurulmuş olan Yılnak, başarı ile tamamlamış olduğu sayısız projeler ile Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almıştır. 2011 yılında Alp Özler Grup Şirketleri bünyesine dahil olan firmamız profesyonel ekibi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yılnak, yarım asırlık sektör tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak Türkiye’nin ve Dünyanın önemli markalarına komple hizmet sunmaktadır. 

kurumsal

Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip ederek bu konuda deneyimli ve pratik hizmet sunan ekibimiz ile müşterilerin sorunlarını çözmektedir. Taşımacılık ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunan firmamız bu konuda birçok yeniliğe de adım atmıştır. Ağır nakliyat taşımacılığından, proje taşımacılığına, demiryolu taşımacılığından deniz ve hava yolu taşımacılığına kadar çeşitli alanlarda hizmetler sunmaktadır.

Sektörde yarım asrı dolduran Yılnak, TİO, C2, K1, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 22301 kalite ve sistem belgelerine sahiptir.

Vizyonumuz

Proje lojistiği, ağır taşıma ve kaldırma sektörlerinde küresel alanda lider marka olmak

Misyonumuz

Proje lojistiği, ağır taşıma ve kaldırma alanlarında entegre, profesyonel ve yenilikçi yöntemler ile sürdürülebilir çözümler sunmak

Temel Değerlerimiz

Aidiyet

Güvenilirlik

Çözüm Odaklılık

Kalite Odaklılık

Çevreye Duyarlı Olma

Yılnak, yarım asırlık sektör tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak Türkiye’nin ve Dünya’nın önemli markalarına eksiksiz hizmet vermektedir. Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, deneyimli ve pratik servis ekibi ile müşterilerinin sorunlarını çözüyor. Taşıma ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunan Yılnak, bu konuda birçok yeniliğe imza atmıştır. Ağır yük taşımacılığından proje taşımacılığına , demiryolu taşımacılığından deniz ve hava taşımacılığına kadar çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.