Skip to content Skip to footer

Faymonville Belçika’da Aertssen Group’a ve Türkiye’de Yılnak’a Teslimat Yapıyor – Heavyliftnews

Faymonvile CombiMAX prensibi, mevcut kombinasyonların genişletilebileceği ve elemanların birbiriyle uyumlu olduğu anlamına gelir.

Faymonville’in uzun süredir Belçikalı müşterisi olan Aertssen Group, esnek günlük işler için çözüm sağlayan bir ekskavatör yatağı ve bir gemi köprü güvertesi olan ilk CombiMAX parçalarını 2020’de teslim aldı.

Son zamanlarda daha fazla aks hattına ihtiyaç duyuldu ve Aertssen ekibi Lüksemburg’daki FAYMONVILLE Trailers’a giderek en ağır işler için daha fazla taşıma kapasitesi sunan bir paket olan 4 akslı ve 6 akslı bir ünite aldı.

Faymonville’in Türkiye’deki müşterisi Yılnak Proje ve Tarım Taşımacılık, rüzgar ve demiryolu olmak üzere iki çok özel taşımacılık sektörü için özel ekipmana ihtiyaç duyuyordu.

Yılnak, geçen yıl XXL rotor kanatlarının taşınması için üç adet 4 akslı WingMAX açık kasa treyleri teslim almıştı ve kısa süre önce üç adet açık kasa treylerin daha siparişi Türkiye’ye gönderildi. Her bir treyler 1.700 mm’lik devasa bir deveboynu strokunun yanı sıra 60° direksiyon açısına ve 600 mm stroka sahip 19,5 inçlik güçlü sarkık akslara sahip.